Aqua Roller

Aqua Roller

3 kalıcı etki aynı anda !

  • LIFTING
  • PARLAKLIK
  • HÜCRE YENİLENMESİ

Aqua Roller, içerisinde kişinin kendi kanından elde edilen asellüler matrix , saf hyaluronik asit ve dolgu kokteylinden oluşan yeni nesil cilt gençleştirme işlemidir. Etkisi anında görülmekle beraber 3 hafta içerisinde artarak devam eder.

  • Kişinin kendi kanından edilen asellüler matrix ,cildin ölü hücrelerini yeniden canlandırır ve yeni genç elastin-kolajen liflerinin oluşumunu sağlar.
  • Dolgu , 0-25,0-60 mm derinliğe inerek mimikleri dondurmadan yüzeyel lifting ve germe etkisi sağlarken aynı zamanda gözenekleri sıkılaştırır.
  • Saf hyarulonik asit ise cildin nem dengesini maksimuma çıkararak cildin ışıl ışıl parlamasını sağlar.
Aqua Roller

Aqua Roller cildin yapısına göre yılda 1 veya 2 seans uygulanır. Günlük hayatı etkilemez. Lekeli ciltler için Aqua Roller kokteyline leke açıcı serumlar eklenerek tedavi amacıyla da kullanılır.

Aqua Roller, 24 ayar mikro altın iğneli döner başlığı ile cilt yüzeyinde hafif tahribat oluşturarak cildin askerleri olan elastin-kolajenleri harekete geçirir ve gençleşme sürecini başlatır. Aynı anda cilt üzerine açtığı deliklerden içerisindeki serum kokteylinin tüm cilde emilimini sağlayarak 1 yıl boyunca yeterli olacak bakımı yapar.

Aqua Roller

Aqua Roller, içerisindeki Dolgu, Hyaluronik asit ve  Aselüller Matrix sinerjik bir etki oluşturur. Dolgu, hyaluronik asit emilimini ve doğal olarak etkisini de arttırır. Altın iğneler kendi başlarına bile mezoterapi etkisine sahiptir. Altının en büyük özelliği, vücut ile uyumlu olmasıdır. Hiç bir alerji riski yoktur. Altın iğnelerin elastin-kolajen üretimine ek olarak Asellüler Matrix’ deki growth hormon ve kök hücreler de eklenince sinerjik etki katlanarak artar.Kişinin kendi kanından elde edilen Aselüller Matrix’deki kök hücreler 24 saat içerisinde maksimum etkiye ulaşır. Growth faktörler ise cilt hücreleri arasında yer edinerek genç hücreleri klonlar. Cilt katmanlarını uyararak cildi canlandırır. Trombosit büyüme faktörleri yüksek konsantrasyonda olduğu için anında yeni bir mezankimal tabaka oluşturmaya başlar ve bu süreç 21 gün artarak devam eder. 21 gün sonrasında cilt yeni, genç ve parlak görünümüne kavuşmuş olur.

Aqua Roller, yaz aylarında güvenle uygulanır. Yazın cildin yapısını ve hücreleri korur. İçerisindeki Hyaluronik asit kokteyli yoğun şekilde nem tuttuğu için cildin kurumasını ve kırışmasını engeller. Dolgu ise ince kırışıklıkları açar ve cilde porselen görünümü kazandırır. Gerginleşmiş ve neme doymuş cilt ışıl ışıl parlar. Aqua Roller içerisine konan leke ve lifting serumları, güneşin ve çevresel faktörlerin olumsuz etkileriyle savaşarak lekelenmeyi önler. Kişinin kendi kanında elde edilen Asellüler Matrix içerisindeki kök hücreler, trombosit büyüme faktörleri ile cilt alt katmanlardan itibaren yeniden yapılanmaya başlar. Böylelikle daha sıkı, daha gergin, daha genç ve elastin- kolajen düzeyi yüksek, nemli ve parlak bir cilt oluşur.

Aqua Roller anestezi krem dahi gerektirmeden yaklaşık 15 ila 30 dakikada uygulanır.

 

Aqua Roller ;

Tek seanstır.

Etkisi anında görülür.

Elastin- kolajen uyarımı ile cildi yapılandırma etkisi anında başlar.

Cildi germe, nemlendirme ve parlatma etkisi hemen görülür.

Gündelik hayatı aksatmaz.

Hiçbir yan etkisi yoktur.

Yaz/Kış güvenle uygulanabilir.

Cildin yapısına göre 6 ay -1 yıl aralıklarla uygulanabilir.

7-AQUA GOLD

Aqua Roller

AQUA GOLD 24 AYAR ALTIN İĞNE TERAPİSİ

Aqua Gold, üzerinde 24 ayar mikro iğnelerin bulunduğu yüksek teknolojik bir mezoterapi aplikatörüdür. 20 adet mikro iğne, özel lazer kesim olduğu için cilde giriş çıkışı hissedilmez. Mikro iğneler, bir insanın hissedebileceğinden çok daha incedir, dolayısıyla acısızdır. Altın, vücuda en uyumlu materyaldir, alerji yapmaz.

Aqua Gold, Cildin orta tabakasına (mezoderm) kadar 0.6 mm inerek içerisindeki serumun maksimum derecede emilimini sağlayarak etkiyi hızlandırır. Mikro iğne spiral şeklinde olduğundan ilaç, kozmetik ve solüsyonlar deriye derinlemesine ve doğrudan etki eder. Bu da daha iyi etki elde etmenizi sağlar.

Hazırlanan Ürün, saf Hyaluronik Asit ve H-100 Gençlik aşısı kombinasyonu ile ciltte anında ayna gibi parlaklık ve gerginlik sağlar. Kalıcılığı 1 yıldır. Uygulamadan hemen sonra etkisi görülür. Hiçbir iğne izi, kızarıklık, ödem oluşturmaz, gündelik hayata ara vermeyi gerektirmez. Evde de uygulanabilen Aqua Gold aplikatörü, nano teknolojik devam serumları cildi etkili biçimde tedavi eder. Cilt kırışıklıklarını açar, lekeleri ve pigmentasyon bozukluklarını düzenler, akneli ciltlerde yağ salgısını dengeler.

 

AQUA GOLD MICRO NEEDLE NEDİR?

-Acısız mikro iğne sistemi

-Acısız doğrudan serum, vitamin, mineral enjektesi

Aqua Gold Micro Needle, mezoterapiyi klasikleşmiş mikro iğne prosedürlerinden, dermal dolgu ve enjeksiyonlarından bir adım öteye taşır. Çok daha geniş alanlara etki eder ve tek bir şırınga ile karşılaştırıldığında derin dermise  (600 mikron derinlikte) etki ederek iyileştirici çözümler sunar. Aqua Gold Micro Needle özellikle yüz, boyun ve dekolte bölgesinde, anestezik kremlere ihtiyaç duymaksızın güvenle kullanılabilir.

Aplikatör 24 Karat Altın Iğnelerden Oluşur Ve Bunların Her Biri Bir Kıl Folikülünden Daha Küçüktür. Bu Mikroskobik 24 Ayar Altın Iğneler Acısız Bir Şekilde Deride Çok Küçük Açık Yüzeyler Oluşturur Bu Sayede Kendi Başlarına Etkili Bir Anti-Aging Yaparlar. Beraberinde Verilen Serumlar Ile Cildin Arındırılması, Beslenmesi Ve Desteklenmesi Işlemleri Derinlemesine Yapılabilir. Tedavinin Faydaları;

-Mikro –  ile gözenekleri küçültür.

-Dermal mikro hyaluronik jel (H -100) ile pürüzsüz görünüm elde edilir.

-Hyalüronik jel ile akne izlerinde iyileşme ve sıkılaşma sağlanır.

-Lazer tedavilerinizi mikro serumlarla zenginleştirir.

-Mikro pigment azaltıcılarla cilde aydınlık görünüm verir.

-Acısız, etkili bir antiaging uygulamadır.

-Altın inert bir materyal olduğundan alerji riski yoktur.

AQUA GOLD MICRO NEEDLE NASIL UYGULANIR?

İşlem sırasında cilt temizlenir ve hastanın şikayetlerine göre özel olarak hazırlanan solüsyon veya serum aktarıcı aplikatöre yerleştirilir. Tedavi alanına Aqua Gold Micro Needle cihazı uygulanır. Spiral mikro iğneler cilde nüfuz eder, tedavi acısız ve kanamasız bir şekilde tamamlanmış olur. Ortalama 30-45 dakika gibi bir sürede tamamlanır.

AquaGold Micro Needle ile birlikte kullanılan solüsyonlar;

-Saf Hyaluronic Asit

-H-100 Gençlik Aşısı

-Kök Hücre

-Leke serumları

-Sıkılaştırıcı ve hücre yenileyici serumlar

-PRP

-Kristal kolajen

-Akne önleyici ve kurutucu serumlar

-Nem serumları